بلاگ

بهترین کتابهای آزمون تیزهوشان ششم

برای آزمون تیزهوشان ششم چه کتابی بخونیم؟
سلام.
آزمون سمپاد تو چند سال گذشته تغییر اساسی کرده و از قالب یه آزمون سنتی به فرم یه آزمون پیشرفته بر مینای هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی تبدیل شده.
برای سمپاد ششم بهترین کتابهای جامع هوش موجود در بازار
۱.انتشارات مهروماه کمپلکس هوش
یه کتاب جامع شامل هوش کلامی، هوش غیر کلامی، هوش ریاضی،خلاقیت، استعداد فنی، هوش فضایی، سرعت و دقت و تمرکز که حدود ۳۵۰۰ تا تست داره.آزمون ورودی تیزهوشان سالهای قبل رو هم داره و پاسخش تشریحی هست.نویسندش مهندس باقری که علاوه بر این کتاب کتاب ۱۰۰۱ تست هوش و استعداد کلامی و ادبی و کتاب ۱۰۰۰ تست هوش و استعداد غیر کلامی و تصویری رو هم نوشتن و از منابع خوب برای تیزهوشان هستن.
  1. انتشارات گامی تا فرزانگان هوش فرازمینی یا
ET
شامل ۴۰۰۰ تا تست از تمام مباحث هوش مثل هوش زبانی (هوش کلامی.هوش واژگانی.هوش ادبی.استعداد درک مطلب)و هوش ریاضی (هوش عددی.هوش محاسباتی.هوش منطقی.هوش ترکیباتی.استعداد کفایت داده ها)- هوش شهودی (هوش تصویری .هوش غیر کلامی.هوش هندسی.هوش فضایی) – هوش طبیعی(هوش تجربی.هوش مهندسی. هوش استنباطی) و استعداد دقت و تمرکز به نوشته جناب آقای قصاب از اساتید خوب تیزهوشان که کتاب هوش فرمول یک استعداد تحلیلی و هوش شهودی هم از نوشته های دیگه این مدرس مشهور می باشد.
۳.انتشارات پویش نیترو کتاب جامع هوش اسمارتیز
۵۰۰۰ تا تست داره.شامل هوش تصویری و تجسمی.هوش محاسباتی.هوش کلامی.هوش منطقی.هوش تجربی.هوش سرعتی وآزمون شبیه ساز هست.نوشته مهندس مسعود بیگدلی و دکتر حسن قربانی.
به غیر از این کتابها .
دکتر کامبیز حیدری
کتابسرای آفتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *